Menu
Your Cart

Hakkımızda

SU OSGB daha önce iş sağlığı ve güvenliği alanında uzun süre çalışan ve bu konuda şirketlere danışmanlık hizmeti veren bir işyeri hekimi ve bir iş güvenliği uzmanı tarafından, edindikleri tecrübeleri kullanarak daha profesyonel hizmet verebilmek için kurulmuştur.

Kuruluş felsefemiz;

1. İnsan odaklı çalışmak.

2. Proaktif çalışma ortamı hazırlamak.

3. İş sağlığı ve güvenliği kültürünü, çalışma ortamında ve hayatın her alanında oluşturmak ve yaygınlaşmasını sağlayarak yaşam tarzı haline getirmek.

4. İşyerlerinin ticari sırlarını ve çalışanların kişisel ve tıbbi bilgilerini gizli tutmak.

5.İşyerleri için yasalar ve mevzuatlar ile belirlenmiş zorunlulukları yerine getirmesini sağlamak ve çalışanları yasal hak ve yükümlülükleri hakkında bilgilendirmek.

SU OSGB iş sağlığı ve güvenliği hükümlerine uygun olarak işyerlerinde insani ve maddi kayıpları minimum düzeye indirmeyi öncelikli amaç olarak belirlemiştir.

Bu sebeple SU OSGB, çalışanlarını hem kendi içinde kurduğu bir 3. göz ekibi ile hem de bağımsız denetçiler tarafından belirli periyotlar ile denetime tabii tutarak, hizmette hata payının minimal düzeye inmesini ve mesleki körlüğün önlenmesini sağlar. 

İnsani ve maddi kayıpları önleyerek ve çalışanların sağlığını güvenceye alarak iş verimini ve işletmenin performansını arttırmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında bir kültür oluşumuna katkıda bulunmak SU OSGB‘ nin kuruluş ilkesini oluşturur.


NEDEN SU OSGB ?

SU OSGB iş güvenliği konusunda yenilikçi yapısıyla, hızlı ve etkin çözümler sunarak size en doğru rehber olacaktır. 

SU OSGB, “SU: YAŞAM KAYNAĞI”…

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.