Menu
Your Cart

İDRAR TİT

SU OSGB olarak, çalışanların sağlık kontrolü kapsamında idrar tahlillerinin önemini vurgulamaktayız. İdrar tahlili (İdrar TİT), iş yerlerinde bireylerin genel sağlık durumlarının yanı sıra özel koşulların da değerlendirilmesine olanak tanır. İdrar TİT, birçok sağlık problemi için ilk sinyalleri verebilir ve erken teşhis için kritik bir öneme sahiptir.

İdrar Tahlilinin Önemi:

İdrar tahlili, çalışanların böbrek fonksiyonlarından, glukoz toleranslarına, enfeksiyon varlığından, metabolik durumlara kadar geniş bir yelpazede bilgi sağlar. SU OSGB olarak idrar tahlilinin yürürlükteki mevzuat çerçevesinde düzenli olarak yapılmasını sağlamakta ve sonuçların değerlendirilmesinde profesyonel destek vermekteyiz.

İdrar TİT Testlerinin Kapsamı:

  • Protein: İdrarda protein varlığı, böbreklerde bir problem olduğunu işaret edebilir.
  • Glukoz: İdrarda yüksek seviyede glukoz, diabetes mellitus gibi metabolik durumların habercisi olabilir.
  • Ketan Cisimcikleri: Vücutta yüksek seviyede ketan cisimciklerinin varlığı, diyabet gibi metabolik anormalliklerin göstergesi olabilir.
  • Kan: İdrarda kan bulunması, enfeksiyonlardan taşlara kadar çeşitli rahatsızlıkların belirtisi olabilir.

SU OSGB'nin Yaklaşımı:

SU OSGB olarak, idrar tahlillerinin doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlamak için alanında uzman laboratuvarlar ile çalışmaktayız. Çalışanların sağlık ve güvenliğini önceliklendiren yaklaşımımızla, iş yerlerinin sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamını sürdürmelerine katkıda bulunuyoruz.

İdrar TİT testi ve diğer iş sağlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, çalışanlarınız için sağlık taraması planlamak istiyorsanız, SU OSGB olarak her zaman yardıma hazırız. Sağlıklı bir iş ortamının korunması ve geliştirilmesinde sizinle iş birliği yapmaktan onur duyarız.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.