Menu
Your Cart

PORTÖR TETKİKLERİ

SU OSGB olarak, gıda sektöründe çalışan bireylerin ve kreş ile yuvalarda görev alan personelin sağlığını koruma altına almak amacıyla yürürlükteki yasal mevzuatlara uygun olarak portör testleri gerçekleştirmekteyiz. Bu testler, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlarımızda özenle yapılmaktadır ve sektördeki iş güvenliği standartlarını karşılamaktadır.

Gaita Mikroskopisi ve Gaitada Parazit Tespiti:

SU OSGB olarak, gıda sektörü çalışanlarının ve çocuk hizmetleri sağlayan personelin düzenli olarak gaita mikroskopisi testinden geçmelerini sağlıyoruz. Bu test ile dışkı örnekleri detaylı bir şekilde incelenmekte ve barsak parazitleri ile parazit yumurtaları araştırılmaktadır. Altı aylık periyotlar halinde yinelenen bu testlerle, hem çalışanlarınızın hem de hizmet verdikleri bireylerin sağlığını korumayı amaçlıyoruz.

SU OSGB'nin Taahhüdü:

SU OSGB olarak, işletmelerin ve çalışanlarının sağlık gereksinimlerini karşılamak için en güncel ve en güvenilir test yöntemlerini kullanmaktayız. Portör tetkikleri, iş yerlerinde hijyen standartlarını yükseltmek ve kontaminasyon riskini minimize etmek için kritik önem taşır. İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizin bu yönü, müşterilerimizin ve onların müşterilerinin güvenliğini sağlamak adına hayati bir rol oynamaktadır.

Sektörünüzde sağlık ve güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkarmak ve portör tetkikleri hakkında daha fazla bilgi almak için SU OSGB uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler, sağlıkla dolu bir çalışma ortamının sürdürülebilirliğini desteklemeye ve güvence altına almaya hazırız.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.